Magda Gessler zrobiła Kuchenne Rewolucje w Karczmie Sielska Zagroda w Nowym Dworze Gdańskim

Magda Gessler odwiedziła z "Kuchennymi Rewolucjami" nowodworską Karczmę "Sielska Zagroda", aby wyciągnąć ją z depresji. Program Magdy Gessler emitowany będzie w czwartek (26 września, godz.21.30) na kanale TVN.

1/3
Fot. www.kuchennerewolucje.tvn.pl

Magda Gessler w Nowym Dworze Gdańskim

Magda Gessler w Nowym Dworze Gdańskim


W Karczmie Sielska Zagroda w Nowym Dworze Gdańskim brakuje głodnych turystów, a miejscowi z wizytą się nie kwapią. Karczmę z tej depresji może wyciągnąć tylko Magda Gessler. Znana restauratorka tym razem tak namiesza, że polecą płetwy i pióra. Czy Magda Gessler zdoła wyciągnąć upadający lokal z tarapatów?

Chcesz więcej wiadomości z powiatu nowodworskiego? Polub serwis www.nowydworgdanski.naszemiasto.pl na Facebooku!"Kuchenne Rewolucje" z Nowego Dworu Gdańskiego będzie można obejrzeć nie tylko na kanale TVN. Program (odcinek 4, sezon 8) dostępny będzie też w internecie na stronie www.tvnplayer.pl.

Zobacz też: Piękno Mierzei Wiślanej - obejrzyj program "Nie ma jak Polska", który pokazuje uroki całej mierzei
Nowa rewolucja! Zobacz: Restauracja Ciao Ciao Słupsk


Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
∨ Czytaj dalej

Komentarze (162)

avatar
avatar
precz z oszołomami (gość) ndg

To się nazywa uczulenie na Straż Miejską, albo wendetta za otrzymany mandat. W każdym razie normalne to co robisz nie jest. Nagrywasz wszystkich, ale swojej twarzy nie pokazujesz. Taki jesteś chojrak?

avatar
dyktator (gość) Ktosiek

Masz rację. Coś na szybko to jest to co lubimy najbardziej. Chociaż turyści jadący nad morze i wracający na pewno poprawili by obroty tej karczmy.
Co jak co, ale po tej rewolucji wyjdzie dużo brudów i nawet jeśli Magda G. pochwali ich na końcu to czy ten program da im więcej pożytku czy więcej strat? i nie mam na myśli finansowych. Program ogólnie jest dosyć mocno manipulowany. I trzeba być na prawdę twardym psychicznie żeby przyjąć to na klatę.

avatar
mieszkaniec (gość)

Ciekaw jestem jak często Wy gościcie w karczmie a jak często pod Biedronka i z jakich względów

avatar
mieszkaniec (gość) niespotykany

No właśnie jakby było ich stać to by chodzili na obiad całą rodziną i wydawali co dzień w karczmie czy innej restauracji po 50 za jeden obiad. A tak jeżdża po mielone i kurczaka po 5 złotych za kilko do Biedrony i Lidla i gotują w domu.

avatar
Ktosiek (gość)

dyktator, obrót zapewne by jakiś był, w końcu sezon. Ale nie ma też co ukrywać, ludzie wolą zjeść jakieś kotlety z tyłka robione na szybko w Mcdonald. Albo na orlenie tankując paliwo, płacąc na sklepie, biorą na drogę kawałek parówki w bułce. Zresztą najlepiej smakuje jedzenie domowe. Świadomość tego co się je. Ale zastanawiam się że nikt jeszcze, nie wspomniał czasów karaoke, i mordobicia przed, i inne atrakcje.

avatar
mieszkaniec (gość)

Nie ma się czym podniecać :) Były rewolucje, ludzie obejrzą, pokomentują, kilka osób pójdzie z ciekawości i na tym się skończy. A karczma bedzie funkcjonowac tak jak funkcjonowała. Skromnie bo i miasto skromne i mieszkańcy nie szastają kasą. Najlepiej i tak na rewolucjach wychodzi Magda G., bo zrobi swój ustawiony show z jakimś zbiciem doniczki albo wytłuczonym oknem, ewentualnie kłótnią z właścicielami i użalaniem się nad pracownikami, ostentacyjnym wyjściem itp. itd., po czym zgarnie z TVN przelew za kolejny udany odcinek. A to dzięki tym co oglądają ten populistyczny szajs.

avatar
dyktator (gość)

Karczma jest położona w bardzo niedogodnym miejscu. Gdyby był zjazd z drogi na Stegnę to raczej Magda G. nie była by potrzebna.
Chociaż wbrew pozorom "Kuchenne Rewolucje" to nie jest program kulinarny (tu nie dostaniemy przepisów) ani nawet poradnik typu:" jak prowadzić restaurację", to jednak go obejrzę.

avatar
felek (gość)

Prawda jest taka, że karczmę z depresji może wyciągnąć tylko poprawa na rynku pracy. Będzie praca, będzie kasa, będzie karczma. Opieka nie sponsoruje obiadów w karczmie.

Wybierz kategorię