18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Drewnica na sportowo - wiosna 2014. Ponad 40 osób grało w darta i piłkarzyki [WYNIKI, ZDJĘCIA]

[email protected]
Drugi z serii czterech turniejów ''Drewnica na sportowo" odbył się na miejscowej sali sportowej. W zawodach w piłkarzyki i darta wzięło udział ponad 40 zawodników.

Drewnica na sportowo - wiosna 2014

W konkurencji Dart- 301 zwyciężyła Anna Suszewska, drugi był Filip Dąbrowski, a trzecie i czwarte miejsce zajęły Natalia Pawłowska oraz Natalia Modrzewska. Cała czwórka to uczniowie Gimnazjum w Mikoszewie. Mimo słabszej gry Marty Pióreckiej pozostała Ona na fotelu lidera w tej konkurencji uzyskując 125 punktów.

W Darcie 501 wygrał Radosław Wieciech, który zwyciężył w finale z Pawłem Koszelakiem. Na trzecim miejscu uplasował się Dariusz Piórecki, a na czwartym Grzegorz Wieciech, który prowadzi w klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach, zdobywając do tej pory 130 punktów.

Do konkurencji futbol stołowy w deblu przystąpiło osiem mocnych ekip. Tym razem para Ryszard Grudzień i Mateusz Pawłowski po zwycięstwach dwóch ostatnich turniejach i serii 14 meczów bez porażki zostali pokonani w finale przez duet Dariusz Piórecki i Janusz Pawłowski.

- Graliśmy konsekwentnie w obronie i skutecznie w ataku. Te dwa elementy pozwoliły nam zwyciężyć nad tak silną ekipą - tak skomentował swoje zwycięstwo Dariusz Piórecki.

- Rozdano 12 pucharów i 36 dyplomów. Fundatorem pucharów w konkurencji Darta 301 i 501 było małżeństwo Krystyna i Dariusz Pióreccy. W konkurencji futbol stołowy fundatorami pucharów byli Darterzy z Drewnicy a dyplomów Stowarzyszenie Drewnica. Następne zawody w czerwcu - mówi Ania Wieciech, jeden z organizatorów.

Drewnica na sportowo - zima 2014. Mieszkańcy grali w darta i piłkarzyki [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Drewnicy w tenisie stołowym, darcie i footballu stołowym
Marcin Grudka z Drewnicy został Halowym Mistrzem Polski Juniorów w biegu na 60 m przez płotki