Gm. Stegna. Wędkarze rywalizowali o puchary

red
Gm. Stegna. Zawody wędkarskie o Puchar Banku Spółdzielczego w Stegnie
Gm. Stegna. Zawody wędkarskie o Puchar Banku Spółdzielczego w Stegnie Jacek Rokita
Gm. Stegna. Wędkarze rywalizowali w pierwszych w tym roku zawodach spławikowych zorganizowanych przez koło PZW ze Stegny. Stawką był zaszczytny Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Stegnie.

W zmaganiach o Puchar Banku Spółdzielczego w Stegnie, w różnych kategoriach wiekowych, wzięło udział 16 wędkarzy. Rozpoczęcie sezonu odbyło się przy ujściu rzeki Tugi w okolicach Tujska. Łowiono płocie, krąpie i ukleje.

W kategorii seniorów wygrał z największą ilością ryb Julian Jachym, który złowił 4460 g.

Drugi miejsce zaś zajął Tomasz Drzymalski, któremu udało się złowić 3260 g ryb. Trzecie natomiast miejsce na podium otrzymał Krzysztof Ściuba, który złowił nieznacznie mniej od poprzednika, bo 3080 g.

Kolejne miejsca z kolei zdobyli Marcin Szczuka z wynikiem 3020 g. Grzegorz Afeltowicz 2940 g oraz Krzysztof Hildebrand 2860 g. W kategorii natomiast juniorów zwyciężył Kacper Drzymalski, któremu udało się złowić 3020 g ryb.

Bank Spółdzielczy w Stegnie ufundował wszystkie nagrody i puchary przewidziane dla zwycięskich wędkarzy.