Koncert Lato z Radiem w Krynicy Morskiej już za nami. Na scenie w krynickim porcie jachtowym wystąpiły grupy Hamak Band, Pectus oraz Doda. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wspaniałego widowiska.

Lato z Radiem w Krynicy Morskiej


Zespół Pectus, Hamak Band oraz absolutna gwiazda rodzimej sceny pop - Doda, to gwiazdy "Lata z Radiem", które wystąpiły w Krynicy Morskiej. Impreza odbyła się sobotę (27 lipca), w krynickim porcie jachtowym. Wstęp na koncerty był bezpłatny. Występy oglądało kilkadziesiąt tysięcy osób, w tym mieszkańcy Krynicy Morskiej, powiatu nowodworskiego, Pomorza oraz turyści z całej Polski. Byli też turyści spoza naszego kraju.

Koncerty w Krynicy Morskiej


Jako pierwsza, na krynickiej scenie muzycznej, pojawiła się grupa Hamak Band.

Drugim muzycznym wydarzeniem tego wieczora był występ zespołu Pectus. Muzycy współpracują ze sobą od 2005 roku. Już dwa lata później zostali finalistami 44 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Debiuty" w Opolu. Grupa ma na koncie trzy albumy i znana jest z takich przebojów jak: "Szkoła marzeń", "Barcelona", "Jeden moment" oraz "To co chciałbym Ci dać".

Natomiast około godziny 21 na scenie w porcie jachtowym pojawiła się główna gwiazda wieczoru - Doda.

Bez wątpienia było to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych na Mierzei Wiślanej w tym roku.


Zobacz też: Krynica Morska zajęła pierwsze miejsce w Rankingu Samorządów 2013 w kategorii Gmina Miejska


Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anna (gość)

Hamak bywa niezastąpiony w letnie upalne noce. Ponoć doskonale można się na nim wyspać. Nie próbowałam jeszcze, ale przeczytałam o tym w ciekawym artykule na temat wielofunkcyjności hamaków. Polecam. http://artelis.pl/artykuly/65051/Wybujaj-zmeczenie-Czyli-wybieramy-idealny-hamak

MarianZ (gość)

Prawdziwa śmierć Jurija Gagarina.
http://www.eioba.pl/a/4qtz/prawdziwa-smierc-jurija-gagarina

998 (gość)

Ten koncert w ogole nie powinien sie odbyc. Kto wydal zgode na organizacje imprezy masowej na ternie czynnej budowy? Teraz pewnie skanskiej przejda wszystkie przekrety i "ZAMIANY".

dyktator (gość)

O reety! 115 zdjęć. Dobre półgodziny przeglądania a mi się tak nie chce!
Bądźcie tak wspaniałomyślni i przyślijcie te fotki w formie papierowej na mój adres domowy.
Dzięki. ;P