Jak powinien wyglądać makijaż do szkoły? Co można zrobić, a co już będzie przesadą? Sprawdziliśmy, co zwykłe dziewczyny proponują jako make up do szkoły. Jak oceniacie te pomysły? Które propozycje są do przyjęcia, a które nadają się bardziej na wieczorne wyjście?


Hallo

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Rzymianin89 (gość)

usta wymalowane , miniówka tak pociągnieta ze widać pośladki , stringi na D upe i takie 15 latki chodzą po parku w Wieluniu , ciekawe czemu ostatnio media ukrywaja gwałt ukrainca w Kępnie na 15letniej dziewczynie .

sklave

12, 13 latka założy szpilki i idzie jak pokraka, wymaluje się i wygląda jak wiedźma. No a jak skończy 15 lat to musi mieć narzeczonego, bo tego wymagają rodzice, koleżanki i koledzy. Na wszystko musi przyjść czas drogie pannice. Do czego ten świat zdąża. Więcej na sklave.glowna

Rodzic (gość)

Czy szkoła to kabaret? Dlaczego jest przyzwolenie, aby niepełnoletnie dzieci były wytapetowanej jak "panienki lekkich obyczajów"? Czy to jest normalna sytuacja, aby 13 czy 16 eatnie dziecko robiło z siebie q....? Gdzie są matki?Gdzie są nauczyciele?

ODSZKODOWANIA (gość)

Witam, za uszczerbki na zdrowiu spowodowanie nie z naszej winy należy się odszkodowanie.
NIE MUSISZ BYĆ UBEZPIECZONY !!!
793 31 32 33

Więcej na temat: