Michał Mak z Lechii Gdańsk: Wynik działa na wyobraźnię

Paweł Stankiewicz, Białystok
Tomasz Bolt/Polska Press
Lechia pewnie wygrała z Jagiellonią, a wynik meczu otworzył skuteczny ostatnio Michał Mak.

Strzeliłeś gola w trzecim kolejnym meczu.
Tak, jak mówiłem wcześniej - jak zaczynam strzelać, to już te bramki padają. Słowa dotrzymałem. Kolejny gol bardzo cieszy, podobnie jak zwycięstwo. Słowa uznania dla Marko Maricia, który obronił rzut karny. Druga połowa była dużo lepsza w naszym wykonaniu, a zwycięstwo 3:0 na wyjeździe na pewno nas podbuduje. Nasze miejsce jest w trójce ligi i do tego będziemy dążyć.

Forma jest optymalna?
Czuję się dobrze i strzelam bramki. Mam miejsce w składzie i już go nie oddam.

Tak wysokiej wygranej się nie spodziewaliście?
Wynik działa na wyobraźnię, ale wygraliśmy zasłużenie. Jagiellonia miała dwie szanse w pierwszej połowie, ale liczy się kolejna wygrana i trzeba to podtrzymać.