Nowy Dwór Gdański. Wielka gala w Teatrze Wybrzeże podsumowała 65 Plebiscyt Sportowy "Dziennika Bałtyckiego".

Wielka gala 65 Plebiscytu Sportowego "Dziennika Bałtyckiego" odbyła się w czwartek w Teatrze Wybrzeże. Poznaliśmy Sportowca Roku 2017 oraz nagrodziliśmy Najpopularniejszego Sportowca, Juniora, Trenera i Drużynę Roku na Pomorzu w 2017 roku!

Sportowcem Roku 2017 wybrano Irminę Mrózek - Gliszczyńską, Mistrzynię Świata w żeglarskiej klasie 470 , zawodniczkę Chojnickiego Klubu Żeglarskiego.


Z Żuław i Mierzei w gali uczestniczyli Bogdan Świsłocki z Mikoszewa (nordic walking - zwycięzca kategorii Sportowiec Roku 2017 powiatu nowodworskiego), Michał Sochaczewski ze Stegny (piłka nożna, zwycięzca kategorii Sportowiec Roku w regionie - Junior - zawodnik UKS Morze Stegna), Krzysztof Juśko (założyciel UKS Morze Stegna - ten klub wywalczył tytuł Najlepszej Drużyny Powiatu Nowodworskiego) oraz Paweł Kopal, trener personalny i dietetyk sportowy z Nowego Dworu Gd.


Dodajmy, że Paweł Kopal wywalczył również trzecie miejsce w kategorii trenerów w rankingu województwa pomorskiego.

Urząd miasta

Edytuj

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rodzic (gość)

Gdyby Juśko nie przejmował się tak dużo swoją osoba a zajął się wreszcie dziećmi byłoby wszystko ok