Nowy Dwór Gd. Potężny ciągnik przewrócony na bok, osobówka uderzyła w drzewo. Zdjęcia z miejsca wypadku

Nowy Dwór Gdański. Przez ponad godzinę zablokowana była droga między Nowym Dworem Gdańskim a Kmiecinem. W sobotę po południu doszło do groźnego wypadku.

W sobotę po południu doszło do zderzenia rolniczego ciągnika z autem osobowym. W wyniku uderzenia traktor przewrócił się na bok, samochód osobowy zatrzymał się na drzewie. Jedna osoba ma uraz głowy, druga złamaną rękę.

Okoliczności zdarzenia bada nowodworska policja.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

16.10.2018, 23:32

Spieszył sie idiota i mu nie wyszło ;) rowerem teraz bedzie jeździł

09.10.2018, 20:12

Do xyz niezależnie czy kierunkowskaz był czy nie jadący z tyłu musi dostosować prędkość ponieważ jeśli kierowca z przodu awaryjnie zahamuje z różnych powodów to wina będzie tego jadącego z tyłu że nie wyhamował ponieważ nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. I nie ma wyjątków. A swoją drogą droga hamowania mercedesa to ok 15 metrów, można pojechać i zobaczyć, to świadczy o prędkości i braku wyobraźni. Traktor na pewno nie pędził 200/ godzinę.

08.10.2018, 20:11

Ludzie nie wiecie, to nie komentujcie. I jeden i drugi popełnił błąd. Kierowca samochodu może i jechał za szybko, ale w ciągniku kierunkowskaz nie był włączony. Obowiązkiem kierowcy ciągnika było upewnienie się patrząc w lusterka przed wykonaniem manewru skręcania czy może skręcić czy tez nie.

08.10.2018, 20:01

Przepisy mówią jasno i wyraźnie że kierowca jadący z tyłu musi zachować szczególną uwagę na drodze i obserwować jadące samochody przed sobą żeby w razie czego móc zareagować. Po prostu za duża prędkość i doszło do wypadku.

08.10.2018, 19:58

Z tego co mi wiadomo, chłopak jadący mercedesem przyznał się że jechał grubo ponad 100/godz i za późno zauważył że traktor skręcą, zaczął hamować ale już nie wyhamował.

08.10.2018, 19:32

Gość, jak nie mógł zobaczyć że traktor skręca skoro uderzył w lewe tylne koło, jedź na miejsce zdarzenia i zobacz jak widać w jednym miejscu skąd koła traktory, co myślisz że gumę palił ? Ja tam byłem także dlatego się wypowiadam.

08.10.2018, 19:14

Traktor jechał po chodniku a mercedes też chciał ale drzewa nie zauważył. Traktor ze śmiechu aż się położył z drzewa posypaly sie szyszki, zapachniało fiołkami a ceny prądu do góry poszybowały.

08.10.2018, 12:50

XxX- mercedes wyprzedzal traktor prawdopodobnie nie zauważając, że ten skreca, natomiast nie mógł go przewrócic, pomysl logicznie zanim coś napiszesz..

08.10.2018, 10:21

Traktor kończył manewr skrętu w lewo, Mercedes nie dostosował prędkości i uderzył w traktor. Na pewno nie jechał wolno skoro go przewrócił. Na ulicy są ślady hamowania mercedesa, dziwne jest to że widać ślady hamowania kół od strony kierowcy tylko, jak by hamowało tylko lewe koło. teraz ekspertyzy pokażą czy hamulce były sprawne.

08.10.2018, 09:12

Do Adrian - przed jakim zakrętem?? Nie byłeś, nie widziałeś to się nie odzywaj lepiej, może tobie tatuś kupuje zabawki.. WSZYSCY WIELCY ZNAWCY JAK ZAWSZE WSZYSTKO WIECIE GDZIE WAS NIE MA. DNO.

08.10.2018, 06:41

Po pierwsze kierowca mercedesa jest winny po c..j wyprzedza przed zakretami takich kierowców coraz wiecej nie potrafią przewidywać sytuacji jezdza bez wyobraźni dla szpanu bo tata auto kupił takich kierowcow bez wzglednie powinno sie karać za brak myslenia

08.10.2018, 04:20

Do Bożena-traktorem-zwariowana jazda?-komuś coś na głowę padło.....

07.10.2018, 15:19

Bożena, weź koło i je.nij się w czoło.

07.10.2018, 13:16

Bożena.. ić skocz z okna życia...

07.10.2018, 12:28

Traktory powinny mieć zakaz poruszania się w ciągu dnia! Niech sobie jeżdżą w nocy jak jest mały ruch, bo są powolne. Pan Burmistrz powinien im zakazać takiej zwariowanej jazdy!

06.10.2018, 22:34

powoli jechal...