Nowy Dwór Gdański. Trzynasta kolejka rozgrywek Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

red
Nowy Dwór Gdański. Zakończyła się trzynasta kolejka rozgrywek Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Zawodnicy spotkali się na boisku w sobotę 9 lutego. To przedostatnia kolejka rozgrywek.

W rozgrywkach pierwszej ligi jako pierwsi zmierzyli się liderzy tabeli Mentor Ubezpieczenia z Auto Kajtek Hemako Sztutowo. Mentor przegrał z zawodnikami ze Sztutowa 1:5.

Bramki dla drużyny Auto Kajtek Hemako Sztutowo zdobyli: Mateusz Popielarski (9’), Patryk Ziarko (16’, 23’) oraz Piotr Ziętarski (29’, 33’). W ostatniej minucie spotkania bramkę honorową dla drużyny Mentora strzelił Mateusz Gruszewski.

Na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, Mentor, mimo przegranej, wciąż pozostając na pozycji lidera z jednym punktem przewagi nad drużyną Sław-Bud Nowy Dwór Gdański.

W drugim meczu trzynastej kolejki zagrali Sław-Bud Nowy Dwór Gdański oraz Morze. Stegna. W 4. minucie spotkania na prowadzenie wyszedł zespół nowodworskiego Sław-Budu po celnym strzale Bartosza Fryca. W 10. minucie drugą bramkę zdobył Łukasz Głowacki. W 16. minucie spotkania jedyną bramkę dla drużyny ze Stegny strzelił Michał Kruglicki. W 25 minucie trzeciego gola dla drużyny Sław-Budu zdobył ponownie Łukasz Głowacki.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 5:1. Dla drużyny nowodworskiego Sław-Budu strzelali jeszcze: Bartosz Fryc (31’), Adrian Wójcik (36’) oraz Patryk Mendala (39’).

Trzecie spotkanie tej kolejki to rozgrywka drużyn: Mejer Lokale dla Firm i Green&Joy Willa Joker. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:5.

Początkowo wydawało się, że to drużyna Mejer Lokale dla Firm dominuje w tym meczu. W pierwszej połowie spotkania to zawodnicy Mejera strzelili trzy bramki: Andrzej Misarko (7’, 16’), Przemysław Grau (11’).

Jednak po przerwie na odpowiedź drużyny Willi Joker nie trzeba było długo czekać. W 22. minucie bramkę strzelił Maciej Ciechanowski. Później, kolejno dwie bramki zdobył Łukasz Augustyniak (25’, 28’). Gole dla drużyny Green&Joy Willa Joker strzelili także Marcin Zwolicki (32’) oraz Sławomir Tkaczyk (36’). W 39. minucie bramkę strzelił Paweł Studziński - był to jedyny gol dla drużyny Mejer Lokale dla Firm zdobyty w drugiej połowie tego spotkania. .

W ostatnim meczu rozgrywek trzynastej kolejki miały zmierzyć się drużyny Nowodworskich Sklepów Mięsnych oraz KS Tuja ŻBS.

Z powodu braków kadrowych drużyna Nowodworskich Sklepów Mięsnych oddała mecz z zespołem KS Tuja ŻBS walkowerem.

Ostatnia kolejka rozgrywek Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Zacięta walka, o pierwsze miejsce w rozgrywkach, toczyć się będzie pomiędzy drużyną Mentor Ubezpieczenia oraz Sław-Bud Nowy Dwór Gdański. Między zespołami jest jeden punkt różnicy.

W rozgrywkach czternastej kolejki Sław Bud Nowy Dwór Gdański zmierzy się z drużyną KS Tuja ŻBS. Spotkanie te rozegrane zostanie o godzinie 11:00.

Mentor Ubezpieczenia zagra z zespołem Mejer Lokale dla Firm. Początek spotkania o godzinie 12:00.