Stegna. Zawody ratowników

red
Stegna. Zawody ratowników „O Puchar Sekretarza WOPR”.
Stegna. W piątek (22.08) odbyły się zawody ratowników „O Puchar Sekretarza WOPR”. Zwycięzcom rozgrywek został Marcin Pawłowski.

Stegna. Zawody rozgrywane są co roku i już na stałe wpisały się w kalendarz letnich imprez na Mierzei Wiślanej. Głównym organizatorem a zarazem pomysłodawcą zawodów jest Roman Chmielowski - Sekretarz Pomorskiego WOPR.

Zawody składały się z czterech konkurencji: bieg, rzut kołem ratunkowym, pływanie oraz pływanie pod wodą.

Tegorocznym zwycięzcom zawodów został Marcin Pawłowski, który łącznie zdobył 36 pkt. Tylko jeden punkt mniej uzyskał Piotr Chmielowski, który zajął 2 miejsce. Podium zamknął Jakub Byczkowski, z sumą 28 punktów.

Współorganizatorami zawodów byli Tomasz Rusinowicz oraz Marcin Białkowski - przedstawiciele nowodworskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej.