Zaskocz go jak nigdy dotąd. Prezent na dzień chłopaka nie musi być wydumany, ważne, by sprawił przyjemność. Pokaż mu, że myślisz o jego potrzebach i wiesz, co sprawia mu największą frajdę. Spokojnie, podpowiadamy, co to takiego.


Życie i styl

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ivette (gość)

Mojemu marzy się lustrzanka, więc wzięłam pożyczkę w teamlion i kupiłam mu taką wypasioną. Specjalnie spytałam jaka mu się podoba, żeby kupić odpowiednią bo się nie znam na sprzęcie. Myślę że się nie spodziewa takiego prezentu, więc go zaskoczę.

Kornelia (gość)

A myślicie że zegarek na dzień chłopaka będzie ok czy zaczekać do świąt? Wypatrzyłam ładny model od Jordan Kerr i mnie kusi :P

Klaudia (gość)

Jestem ze swoim facetem od 7 miesięcy i uznałam, że nie będe mu kupowała nie wiadomo czego tylko zdecydowałam się na kosz słodyczy. Kiedyś z poczty kwiatowej zamawiałam w pracy dla szefa więc wiem ze prezent faceta ucieszy. Tak się jeszcze zastanawiam nad alkoholem tylko nie wiem czy nie będzie że go rozpijam

jagoda Ja mężowi kupuje zawsze jeden duży prezent na rok, za wszystkie okazje, a (gość)

Ja mężowi kupuje zawsze jeden duży prezent na rok, za wszystkie okazje, ale co roku na inną datę żeby miał niespodzianki, teraz padło na dzień chłopaka, postanowiłam wymienić mu konsolę do gier na nową bo już starasznie narzekał, a teraz pojawiła się dobra okazja w media expert to grzech było nie skorzystać.