Bałtyk Sztutowo wygrał na własnym stadionie z Koroną Cedry Małe 6:5 (1:5)

Sławomir Bednarczyk
Niesamowicie emocjonujący mecz w ramach rozgrywek A-klasy zobaczyli w środę (22 maja) kibice ze Sztutowa. Piłkarze sztutowskiego Bałtyku przegrywali do przerwy z Koroną Cedry Małe 1:5, ale w drugiej połowie strzelili rywalom aż 5 goli i ostatecznie wygrali 6:5.

Bałtyk Sztutowo - Korona Cedry Małe 6:5 (1:5)

Skład Bałtyku: Jarosław Kłosiński (Sebastian Weber) - Radosław Szmidt, Maciej Cisek, Maciej Daniluk, Kacper Cieśluk (Adam Adamowicz) - Karol Seremak, Maciej Świderski, Rafał Kłosiński, Karol Kłosiński (Kamil Błażuk) - Dawid Weber (Krzysztof Wiśniewski), Adam Rombalski.

Gole dla Bałtyku: Dawid Weber x2, Maciej Świderski, Adam Rombalski, Rafał Kłosiński x2.