Medalistki Mistrzostw Polski Karate ze Stegny. Dziewczyny zdobyły brązowe medale

Jadwiga Bilicka
W dniu 3-4 czerwca w Zielonkach obok Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów młodszych, Juniorów, oraz Młodzieżowców 2023. Brązowe medale na tych zawodach zdobyły mieszkanki gminy Stegna Ewa Wasilewicz oraz Zuzanna Paruch.

Reprezentantki Sportowego Klubu Karate Senshi startowały w kategorii Kumite Drużynowe Juniorek.
W składzie z nimi była również Wiktoria Gęsicka z Gminy Tczew.

Ewa zajęła także 7 miejsce w kategorii indywidualnej Kumite Juniorek -66kg. W Mistrzostwach Polski udział wzięło 470 zawodników i zawodniczek z 65 klubów.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani