Mikoszewo z tytułem Sołectwa Roku powiatu nowodworskiego na gali Dziennika Bałtyckiego.

Jagoda Bilicka
Sołectwo Mikoszewo zajęło I miejsce w kategorii Sołectwo Roku powiatu nowodworskiego w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego Mistrzowie Agro 2019. Pani Beata Karyś Sołtys z Sołectwa Przemysław zajęła I miejsce w kategorii Sołtys Roku powiatu nowodworskiego w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego Mistrzowie Agro 2019.

Mieszkańcy Pomorza wybrali MISTRZÓW AGRO. Laureaci zdobyli tytuły Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku, Gospodarstwo Agroturystyczne Roku, a także Sołtys Roku i Sołectwo Roku.

Głosowanie było prowadzone jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce, a laureaci zostaną nagrodzeni na każdym poziomie - powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Zwycięzcy z Pomorza w każdej kategorii, oprócz wojewódzkich tytułów i nagród, zdobędą awans do ogólnopolskiego finału, w którym będą walczyć o zwycięstwo w Polsce i dodatkowe nagrody finansowe. Uroczyste wręczenie ogólnopolskich laurów odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie - jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.