Nowy Dwór Gdański. Grała Miejska Liga Kobiet. Siatkarki wróciły na boisko

red
Nowy Dwór Gdański. Miejska Liga Siatkówki Kobiet 2017
Nowy Dwór Gdański. Miejska Liga Siatkówki Kobiet 2017 Tadeusz Studziński
Nowy Dwór Gdański. Po przerwie trwającej ponad miesiąc do gry powróciły siatkarki rywalizujące w rozgrywkach XIII edycji Miejskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet.

W rozegranych w sobotę 4 lutego meczach drużyna Żuław uległa stegieńskiej Olimpii. Dzięki temu zwycięstwu stegnianki zbliżyły się do żuławianek na odległość jednego punktu. Nadal bez straty punktów grają Świstaczki. Tym razem zespół ten pokonał w dwóch setach Amatorki oraz Olimpię. W rywalizacji zespołów młodzieżowych drużyny UKS Ogólniak I oraz UKS Ogólniak II pokonały Batmanki reprezentujące nowodworskie Gimnazjum Dwujęzyczne.

Wyniki III rundy:
Żuławy – Olimpia 1: 2 (22:25; 25:17; 4:15 )
Amatorki – Świstaczki 0:2 (14:25; 13:25 )
Świstaczki – Olimpia 2:0 (25:14; 26:24 )
UKS Ogólniak I - Batmanki 2: 0 (25:7; 25:14 )
UKS Ogólniak II – Batmanki 2:1 (24:26; 25:16; 15:10 )

7. Batmanki 0 pkt, 1:12 w setach

Czwarta finałowa runda XIII MLPSK rozegrana zostanie 25 lutego 2017 roku. Rywalizować będą zespoły zajmujące miejsca 1 – 4 w ligowej tabeli. Początek gier w hali Gimnazjum o godz. 9.00. Kolejno grać będą: