Nowy Dwór Gdański. Sparingowy mecz Żuław z Czarnymi

red
Nowy Dwór Gdański. Sparing Żuław z Czarnymi Przemysław
Nowy Dwór Gdański. Sparing Żuław z Czarnymi Przemysław Tomasz Chudzyński
Nowy Dwór Gdański. Drużyny nowodworskich Żuław i Czarnych Przemysław rozpoczęły przygotowania do rozgrywek V ligi. Oba zesoły zmierzyły się w sparingu, na bocznym boisku w Nowym Dworze Gd.

Sparing zakończył się remisem 4:4. W pierwszej połowie przeważały Żuławy (wynik tej odsłony sparingu to 4:1). Czarni byli natomiast lepsi po przerwie. Dzięki trzem bramkom wyrównali stan zawodów.

Dla Żuław bramki zdobyli Mateusz Gruszewski (dwie), Patryk Smarż oraz Patryk Kiełczyński. Dla Czarnych dwie bramki zdobył Mariusz Dywicki, po jedenj Tomasz Popielarz i Maxim Satinskiy.