Siatkówka. Porażki juniorów ŻTS

(vinz)
Mimo lepszej gry juniorzy ŻTS grający w wojewódzkiej lidze juniorów wciąż nie mogą pokusić się o zwycięstwo. W ostatnim spotkaniu nowodworzanie ulegli GTS II Gdańsk, na własnej hali 0:3.

- Do zwycięstwa było blisko - mówi Lubomir Głowacki, trener. - Ulegliśmy gościom 0:3, w setach do 18, do 22 i do 21.

Był to ostatni mecz na naszej hali a przedostatni w lidze. Został nam jeszcze wyjazd w styczniu do Pucka. Potem rozpoczniemy przygotowywanie drużyny już do przyszłego sezonu.
Jeszcze wcześniej, na hali w Malborku doszło do spotkania ŻTS z UMKS Jurand Malbork, w którym zwyciężyli gospodarze 3:0 w setach do 16, do 13 i do 20.