Żuławska Halowa Liga Piłki Nożnej - wyniki 8 kolejki gier I ligi (11 stycznia)
GRAN MARMI - LEWICA WĘŻOWIEC 8:3
1-0 DOMAGAŁA DOMINIK
2-0 GRUSZEWSKI MATEUSZ
3-0 ZIĘTARSKI PRZEMYSŁAW
4-0 GRUSZEWSKI MATEUSZ
5-0 BONIECKI GRZEGORZ
5-1 FRYC RAFAŁ
6-1 DOMAGAŁA DOMINIK
6-2 FRYC BARTEK
7-2 GRUSZEWSKI MATEUSZ
7-3 WÓJCIK DAMIAN
8-3 DOMAGAŁA DOMINIK
UKS OGÓLNIAK - BRYZA SZTUTOWO 5:3
1-0 SUCHECKI MATEUSZ
1-1 AUGUSTYNIAK ŁUKASZ
2-1 SZWEC KAROL
2-2 AUGUSTYNIAK ŁUKASZ
3-2 KLEIN KRZYSZTOF
4-2 SUCHECKI MATEUSZ
4-3 KOS JAKUB
5-3 SUCHECKI MATEUSZ
WILLA JOKER SKLEP AKWA ZOO - MEJER LOKALE DLA FIRM 4:2
1-0 KWIATKOWSKI TOMASZ
2-0 CIECHANOWSKI MACIEJ
3-0 CIECHANOWSKI MACIEJ
3-1 MARYNIK MARCIN
4-1 HOLCBLAT PAWEŁ
4-2 STUDZIŃSKI PAWEŁ
FC RUCIŃSKI - T&T HEMAKO 2-16
1-0 KRYCIA DANIEL
1-1 PIECHNIK BARTEK
1-2 ZIARKO PATRYK
1-3 ZIARKO PATRYK
1-4 ADAMOWICZ ADAM
1-5 PIETROŃ ŁUKASZ
1-6 PIECHNIK BARTEK
1-7 ZIARKO PATRYK
1-8 PIECHNIK BARTEK
1-9 PIECHNIK MACIEJ
1-10 ZIARKO PATRYK
1-11 PIECHNIK MACIEJ
1-12 ZIARKO PATRYK
1-13 WOLSKI MARCIN
1-14 ADAMOWICZ ADAM
1-15 ZIARKO PATRYK
1-16 WOLSKI MARCIN
2-16 KRYCIA DANIEL
Tabela I ligi
1. T&T Hemako 8 21
2. Gran Marmi 8 18
3. Willa Joker 8 18
4. UKS Ogólniak 8 15
5. Lewica 8 15
6. Mejer 8 6
7. FC Ruciński 8 3
8. Bryza 8 0
Żuławska Halowa Liga Piłki Nożnej - wyniki 8 kolejki gier II ligi (11 stycznia)
MORZE STEGNA-THERMEL NDG-2:6
0-1 DAMASCHKE WOJCIECH
0-2 KOPAL PAWEŁ
1-2 JUŚKO KRZYSZTOF
1-3 KOPAL PAWEŁ
1-4 KOPAL PAWEŁ
1-5 JAKUBOWSKI MICHAŁ
1-6 GÓRSKI TOMASZ
2-6 TOMALSKI SŁAWOMIR
TELE ELEKTRONIK-PKS ELBLĄG-11:3
1-0 SZMITKE TOMASZ
2-0 TYPIŃSKI RAFAŁ
3-0 KOWALSKI KRZYSZTOF
4-0 SOBOCIŃSKI PATRYK
5-0 MIKIPROWICZ MICHAŁ
5-1 ZAGŁOBA DAWID
5-2 ZAGŁOBA DAWID
5-3 CYBULLA SEBASTIAN
6-3 KOWALSKI KRZYSZTOF
7-3 SOBOCIŃSKI PATRYK
8-3 MIKIPROWICZ MICHAŁ
9-3 SOBOCIŃSKI PATRYK
10-3 KOWALSKI KRZYSZTOF
11-3 KOWALSKI KRZYSZTOF
BŁĘKITNI KMIECIN-NEPTUN NDG-5:1
0-1 KIEŁCZYŃSKI PATRYK
1-1 GARDYNIK TOMASZ
2-1 GARDYNIK TOMASZ
3-1 BEJYNKA PATRYK
4-1 ŚWIĄTEK MARCIN
5-1 ŚWIĄTEK MARCIN
KS TUJA-FC MAKTRO KMIECIN-5:2
1-0 ZURAWSKI MARIUSZ
2-0 ZELANT MATEUSZ
3-0 PRZYBYŁ KRZYSZTOF
4-0 ZURAWSKI AREK
4-1 ROMBALSKI ADAM
5-1 ŚWIATEK PAWEŁ
5-2 SZUBA GRZEGORZ
MADY GDKiS I OSTASZEWO-MADY GDKiS II OSTASZEWO-14:1
1-0 ROZWALAK SŁAWOMIR
2-0 WIRKUS PIOTR
3-0 LEGAWIEC KACPER
4-0 WIRKUS KAMIL
5-0 WIRKUS PIOTR
6-0 ROZWALAK SŁAWOMIR
7-0 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ
8-0 LEGAWIEC BŁAŻEJ
8-1 FORMA JAKUB
9-1 WIRKUS KAMIL
10-1 WIRKUS KAMIL
11-1 WIRKUS PIOTR
12-1 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ
13-1 LEGAWIEC BŁAZEJ
14-1 LEGAWIEC BŁAŻEJ
Tabela II ligi
1. Thermel 7 21
2. Błękitni 7 21
3. Bol-Bud 7 18
4. KS Tuja 8 12
5. Morze 7 12
6. GDKiS Mady I 7 9
7. Neptun 7 9
8. Tele Electronic 7 9
9. FC Maktro 8 6
10. GDKiS Mady II 8 3
11. PKS 7 0
Hemako Sztutowo wygrało Pomorski Futbol Cup 2013 w Przodkowie [WYNIKI, ZDJĘCIA]
Błękitni Kmiecin zdobyli Pomorski Futbol Cup 2013 w roczniku 1997/1998 (WYNIKI, ZDJĘCIA)
Zobacz stronę internetową Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej -
Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?