Żuławy zremisowały 1:1 w ostatnim meczu rundy jesiennej V ligi

Mateusz Borkowski
Remis Żuław na zakończenie rundy
Remis Żuław na zakończenie rundy Fot. Mateusz Borkowski
Nowodworskie Żuławy rozegrały przed własną publicznością ostatnie ligowe spotkanie w rundzie jesiennej. Rywalem podopiecznych trenera Stanisława Matusaka była drużyna Wisły Korzeniewo. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Bramkę dla Żuław w 16 minucie spotkania strzelił Patryk Smarż, który umiejętnie wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywala. Piłkarze Wisły wyrównali wynik meczu dopiero w ostatnich minutach pierwszej połowy.

W meczu lepszą grę prezentowali nowodworzanie, którzy mieli wiele okazji na strzelenie kolejnych bramek. Zabrakło precyzji i celnie oddanych strzałów. Szanse na strzelenie bramki stracił kilkakrotnie napastnik Żuław - Patryk Szramka.

Skład Żuław: B. Gruszewski - P. Gębacz (62' J. Mularczyk), P. Kiełczyński, P. Koller, P. Nieroda, G. Boniecki, G. Smarż. P. Smarż, D. Wójcik, P. Wójcik, P. Szramka (83' T. Wójcik)

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0