Ogromny sukces i srebro dla Beaty Niemyjskiej. To wicemistrzyni Polski w Biegach Przełajowych

Jadwiga Bilicka
foto.Beata Niemyjska fb
Beata Niemyjska zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych na 4 kilometry, które odbyły się w sobotę (26.11.2022) w Oleśnie. Beata Niemyjska jest zawodniczką klubu Zantyr Sztum.

W silnie obsadzonych Biegach Przełajowych podopieczna trenera Seweryna Jażewskiego zdobyła srebrny medal.

Dziś zwycięstwo było jeszcze poza zasięgiem, natomiast Beata na biegu wypracowała przewagę ponad 200 m nad 3 zawodniczką - informuje trener.

W kategorii U 23 medale zdobyły: Natalia Bielak, Beata Niemyjska z LKS Zantyr Sztum (13:55) i Zuzanna Bąk (OKS Start Otwock) – 14:29.
Beata to biegaczka, która wkłada całe serce w przygotowania, a na trasie pokazuje piękną, prawdziwą walkę i nie odpuszcza.