Praca dla specjalisty ds. technologii i uzgodnień dokumentacji technicznej

Artykuł sponsorowany
Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Gdyni poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. technologii i uzgodnień dokumentacji technicznej

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne,
Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
Doświadczenie zawodowe w branży sanitarnej (najlepiej ciepłowniczej) min. 3 lata, po uzyskaniu uprawnień budowlanych w zakresie jak wyżej,
Zdolność analitycznego myślenia, współpracy z projektantami,
Umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność, kreatywność,
Znajomość programów komputerowych m.in. AutoCad, Power Point,
Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
Uzgadnianie dokumentacji technicznej,
Wydawanie warunków technicznych,
Współpraca z Urzędami Miast w zakresie prowadzonych uzgodnień technicznych (np. ZUD)
Opracowywanie analiz technologicznych
Obliczenia hydrauliczne systemu ciepłowniczego

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
możliwość doskonalenia zawodowego
pracę w doświadczonym branżowo zespole,
pakiet świadczeń socjalnych

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres [email protected]. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wymogiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
„Wyrażam zgodę dla OPEC Sp., z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Praca dla specjalisty ds. technologii i uzgodnień dokumentacji technicznej - Pomorskie Nasze Miasto

Wróć na nowydworgdanski.naszemiasto.pl Nasze Miasto