Żuławy i Mierzeja. Piłkarska środa - jak zagrali nasi?

red
Żuławy i Mierzeja. Większość lokalnych drużyn rozegrała ligowe spotkania w środę, 12 kwietnia. Sprawdź wyniki.

Po meczu w Lipuszu nowodworskie Żuławy straciły prowadzenie w V lidze (prowadzi Chojniczanka II, która ma jednak jedno spotkanie rozegrane więcej). Zespół z Nowego Dworu Gd. przegrał 1:2.

Na prowadzenie wyprowadził Żuławy już w 2 minucie Karol Szwec. Sędzia przedłużył to spotkanie aż o 6 minut, przy czym gola na wagę zwycięstwa Wda strzeliła tuż przed gwizdkiem końcowym. Chwilę wcześniej Gracjan Smarż został ukarany czerwoną kartką.

W Malborku przegrali też Czarni Przemysław, kolejny zespół z powiatu nowodworskiego w V lidze. Rozmiar porażki spory: Czarni stracili 6 bramek, nie strzelając ani jednej.

W A-Klasie cenny remis z trudnego boiska w Prabutach wywieźli Błękitni Kmiecin. Na boisku tamtejszej Pogoni padł remis 2:2.

Trwa natomiast seria porażek Mad Ostaszewo. Podopieczni trenera Arkadiusza Wesołowskiego przegrali na własnym boisku z Weberem Szprudowo 2:3.

W B-Klasie Wisła Drewnica nie pojechała na mecz z Rodłem Trzciano w związku z czym, klub został ukarany walkowerem.

[Aktualizacja]

Bałtyk Sztutowo wygrał w Malborku z tamtejszym Nogatem 3:1, po dwóch bramkach Piotra Obary i jednej Dawida Kusika.

Z kolei Morze Stegna zagra u siebie z GTS Goszyn, w Wielką Sobotę, 15 kwietnia, o godz. 15.00.