Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR w Gdańsku
Podczas promocji płyty Erotik Era, Mery Spolsky, czyli Maria Żak, często opowiada o swoich inspiracjach. Jak sama mówi, era, w którą wkracza została naznaczona upłynięciem kolejnej, znaczącej dla niej dekady życia. Mery Skończyła w tym roku 30 lat i mówi (oraz śpiewa), że "chce się jej wszystkiego".
- Chce mi się wszystkiego! Będę tańczyć nago na kanapie do szybkiego techno. Będę uśmiechać się do nieznajomych ludzi. Od uśmiechania pojawią mi się pierwsze zmarszczki, które zacznę w sobie lubić. Niedługo skończę trzydzieści lat i wyprowadzę swoje ciało na miasto. Wierzę, że znajdę tam swoją miłość. Przede wszystkim do samej siebie. Chcę dotykać, tańczyć, śpiewać, krzyczeć, płakać i być!
Mery Spolsky - kim jest?
Urodzona w 1993 roku wokalistka pod tym pseudoniemm działa od 2014 roku. Już w 2016 roku zajęła drugie miejsce na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie i podpisała kontrakt z wytwórnią Kayax. Jej debiutancki album "Miło było Pana poznać" został nominowany do Fryderyków w dwóch kategoriach (fonograficzny debiut roku i album roku elektronika).
Drugi krążek został wydany w 2019 roku (Dekalog Spolsky), a ostatni - Erotik Era - 10 listopada 2023.
Mery Spolsky w Starym Maneżu - ZDJĘCIA
Zobaczcie fotorelację z energicznego (i dla wielu osób kontrowersyjnego) występu Mery Spolsky w zupełnie nowej erze.
CZYTAJ TAKŻE: Narracje 2023. Tak wyglądała gdańska Orunia podczas kultowego już festiwalu. Wydobyto pełen potencjał dzielnicy

NaM - Podlaskie ligawki
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?