18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Żuławy Nowy Dwór Gdański grały u siebie z Wierzycą Pelplin. Pięć goli w przegranym meczu

red
Żuławy Nowy Dwór Gdański w meczu z Wierzycą Pelplin
Żuławy Nowy Dwór Gdański w meczu z Wierzycą Pelplin Mateusz Borkowski
Żuławy Nowy Dwór Gdański rozegrały kolejny mecz w IV lidze. Niestety, na własnym stadionie podopieczni trenera Andrzeja Biangi nie dali rady Wierzycy Pelplin i przegrali 2:3.

Żuławy Nowy Dwór Gdański dobrze rozpoczęły mecz z Wierzycą. Już w 3 minucie do bramki trafił Gruszewski. W 17 minucie bramkę wyrównującą zdobył Michał Racki z Wierzycy.

W 38 minucie po raz kolejny Żuławy wyszły na prowadzenie, po trafieniu Pawła Studzińskiego. Radość piłkarzy i kibiców z Nowego Dworu Gdańskiego trwało tylko minutę. Po raz kolejny w tym spotkaniu Wierzyca zdołała wyrównać (gol Daniela Sławińskiego).

W drugiej odsłonie padł tylko jeden gol, niestety dla rywali Żuław Nowy Dwór Gdański. W 79 minucie wynik meczu ustalił Maciej Meler.